7 Świeżych pomysłów na księgę pamiątkową

22 kwietnia 2018
196 Odsłon

Wszyscy widzieli standardową, księgę pamiątkową. Problem polega na tym, że większość gości napisała już na kartce przemyślaną notatkę, a myślenie o innej, przejmującej wiadomości na temat chwili nie zawsze przychodzi tak łatwo. Więc pary są albo pozostawione z książką podpisów lub serią słabych wiadomości. Rozwiązanie? Alternatywna księga pamiątkowa polecam zobaczyć na: http://www.kartymenu.pl/! Pary stają się kreatywne i oferują gościom alternatywy dla pustej książki, takie jak albumy fotograficzne czy podpowiedzi, które w ostatecznym rozrachunku mają większe znaczenie i na pewno będą cenione przez wiele lat. Oto kilka z naszych ulubionych kreatywnych ksiąg pamiątkowych:

Słownik

Para dostarczyła piękny słownik z notatką zachęcającą gości do napisania słów, które czuli opisując pannę młodą, a następnie podpisując się. To bardzo słodki pomysł, a słownik można schludnie włożyć do regału i wyjąć w dni specjalne.

Księga pamiątkowa – pomysł na podpisany stół piknikowy

Para ta chciała, aby goście pozostawili swój ślad na czymś, czym mogą się cieszyć każdego dnia, więc poprosili gości, aby użyli długopisów do malowania i podpisali kawałek witrażowej żółtej sosny. Za pomocą tablicy poprosili gości o podpisanie deski, która ostatecznie stanie się centralnym elementem ich stołu piknikowego na podwórku.

Maszyna do pisania

Nie bez powodu w klasycznej księdze pamiątkowej popularną alternatywą stali się autorzy tekstów! Poświęcenie czasu na wpisanie swojego przesłania daje Ci możliwość zebrania swoich myśli, a niezależnie od tego, czy dzielisz się przesłaniem dużym czy małym, styl antyczny dodaje wyjątkowości. Dodatkowo zapewnili złote woskowe pieczęcie, więc cały proces „podpisywania” księgi pamiątkowej był zabawną i interaktywną częścią ich przyjęcia weselnego.

Album zdjęć z księgi pamiątkowej weselnych

Co jest łatwiejsze niż zrobienie zdjęcia i pozostawienie go pannie młodej? Para ta skorzystała na swoim temacie i zapewniła aparaty fotograficzne dla gości, aby sfotografować siebie i stworzyć zabawny album dla panny młodej, którą można zabrać do domu.

Wydruk księgi pamiątkowej weselnych z odciskami kciuków

Aby mieć pewność, że będą mogli codziennie oglądać swoją księgę pamiątkową, para ta stworzyła dzieło sztuki, które goście mogli podpisać.

Ich dwa kciuki zachodzą na siebie, tworząc serce, a przyjaciele i rodzina podpisują swoje imiona i nazwiska w dostępnym miejscu.

Ślubna łamigłówka drzewna

Rozważ możliwość złożenia podpisu pod układanką dla gości. Jest to znaczące (ponieważ każdy gość odciska swoje piętno na jednym elemencie układanki) i praktyczne (ponieważ jest wystarczająco dużo miejsca, aby wpisać imię). Przyjaciele i rodzina nie czują się pod presją, aby zostawić długie notatki.

Ślubna księga pamiątkowa – podpisana mapa


Jest to szczególnie przydatny pomysł, jeśli masz gości z różnych zakątków świata. Poproś przyjaciół i rodzinę o podpisanie mapy z ich rodzinnego miasta lub miejsca, które ma dla nich znaczenie. Para ta użyła nadruku na płótnie, który można było następnie powiesić, ale klasyczna mapa papierowa wyglądałaby pięknie oprawiona w ramki!

Może Cię zainteresować

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą
Handel
707 views
Handel
707 views

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą

admin - 16 sierpnia 2018

Handlowcy, których środki do życia zależą od odzieży twierdzą, że wyższe podatki już zdewastowały ich przedsiębiorstwa, a nowe odzież są…

Czym jest kajak grenlandzki?
Rozrywka
659 views
Rozrywka
659 views

Czym jest kajak grenlandzki?

admin - 10 sierpnia 2018

Technika, sport, rzemiosło czy sztuka? Kajakarstwo grenlandzkie jest jak pisanie, wielu ludzi to robi, każdy z własnego powodu i celu.…

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.
Technologia
656 views
Technologia
656 views

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.

admin - 8 sierpnia 2018

W tym roku przemysł elektroniczny stanie przed zarówno wyzwaniami, jak i możliwościami. Kontrola kosztów pozostaje priorytetem dla producentów, podczas gdy…