Gdzie są wykonane pudełka kaszerowane?

Jak to ma miejsce w przypadku wielu produktów codziennego użytku, nie zastanawiamy się gdzie i w jaki sposób są one wytwarzane. Dotyczy to również kartonów.
Pudełka kaszerowane z powodzeniem znalazły swoje miejsce w przemyśle opakowaniowym. Mimo, że tworzywo sztuczne było od razu wiodącym rozwiązaniem, karton dzięki swojemu ekologicznemu charakterowi powraca na właściwe tory. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej firm.
Takie pudełka kaszerowane stosujemy wielokrotnie. Chociaż dla większości osób kartony są symbolem dostawy kurierskiej, to można je wykorzystać na wiele sposobów. Mogą być stosowane w biurach i w domu jako pojemniki lub używane w transporcie.
Biorąc pod uwagę ich znaczenie w wielu branżach i usługach, zdecydowaliśmy się wyjaśnić kilka podstawowych faktów dotyczących kartonów i ich produkcji.

Troska o środowisko i proces produkcyjny

Pudełka kaszerowane to rozwiązanie, które zapewnia najbardziej ekologiczne podejście, więcej o takim rozwiązaniu na stronie: http://www.technokomplex.pl/. Taka tendencja w dziedzinie opakowań – przekształcania się w proekologiczne rozwiązania – wzrasta w dzisiejszych czasach. Wielu klientów skłania marki do przyjaznego dla środowiska podejścia. Dlatego karton również będzie cieszył się coraz większą popularnością.
Pudełka kaszerowane wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Mogą się one różnić w zależności od papieru i innych produktów z tektury. Po oczyszczeniu tych wyrzucanych materiałów są one wykorzystywane w procesie produkcji tektury falistej.

Gdy karton jest już gotowy, pudełka są cięte maszynowo.

Szacunki wskazują, że każdego roku każdy mieszkaniec naszej globalnej wioski zużywa 50 kg papieru. Wytwarzamy dużo śmieci, a rozwiązania takie jak pudełka z tektury falistej zmniejszają ich szkodliwe oddziaływanie. Pozwala to również firmom zajmującym się pakowaniem zaoszczędzić na wycięciu drzew, ponieważ tektura falista jest wytwarzana z papieru pochodzącego z recyklingu.
Zaawansowane są również maszyny do produkcji papieru falistego. Ponieważ produkcja odbywa się na wielu etapach, całe wyposażenie obejmuje na przykład maszyny do rozdrabniania papieru (zawierają one siatkę drucianą, w której początkowo formowany jest papier) oraz urządzenia do produkcji tektury falistej. Proces ten wymaga również etapów kontroli jakości, ponieważ papier musi spełniać różne wymagania, począwszy od testów wilgotności, a skończywszy na pomiarach karbowania.
Dopiero po przygotowaniu i skontrolowaniu tektury firma wykorzystuje ją do produkcji pudełek w programie edytora online.

Pudełka gotowe na produkt


W naszej ofercie znajdują się pudełka do różnych zastosowań. Od tradycyjnych pudełek pocztowych – najpopularniejsze rozwiązanie do wysyłania i dostarczania przesyłek kurierskich – po pudełka na produkty i pudełka wysyłkowe. Celem naszej firmy jest dostarczanie produktów spełniających oczekiwania wszystkich naszych klientów. Dlatego realizujemy również niestandardowe zamówienia, stale dostosowując naszą ofertę do potrzeb rynku. Oferujemy produkt przyjazny dla środowiska, ponieważ nasze pudełka kaszerowane mogą być używane więcej niż jeden raz.

Może Cię zainteresować

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą
Handel
923 views
Handel
923 views

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą

admin - 16 sierpnia 2018

Handlowcy, których środki do życia zależą od odzieży twierdzą, że wyższe podatki już zdewastowały ich przedsiębiorstwa, a nowe odzież są…

Czym jest kajak grenlandzki?
Rozrywka
902 views
Rozrywka
902 views

Czym jest kajak grenlandzki?

admin - 10 sierpnia 2018

Technika, sport, rzemiosło czy sztuka? Kajakarstwo grenlandzkie jest jak pisanie, wielu ludzi to robi, każdy z własnego powodu i celu.…

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.
Technologia
890 views
Technologia
890 views

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.

admin - 8 sierpnia 2018

W tym roku przemysł elektroniczny stanie przed zarówno wyzwaniami, jak i możliwościami. Kontrola kosztów pozostaje priorytetem dla producentów, podczas gdy…