FENG SHUI TWOICH DRZWI WEJŚCIOWYCH

Feng Shui to chińska sztuka aranżacji przestrzeni w domu w celu przyjęcia pozytywnej energii (lub chi) do naszego życia i pozbycia się wszelkiej złej energii. Większość ludzi będzie myśleć o zmianie aranżacji swoich salonów lub sypialni, zwłaszcza gdy wspomnieliśmy o Feng Shui, ale Twoje drzwi zewnętrzne są tak naprawdę bardzo ważnym aspektem sztuki. Dowiedz się więcej na https://www.drzwizewnetrznedrewniane.com.pl/. drzwi zewnętrzne uważane są za pierwotne „usta” chi, pełniąc rolę bramy do naszych wewnętrznych przestrzeni, gdzie pochłaniamy całą energię jaką zapraszamy do wnętrza.
Może to zadziałać, może nie zadziałać, ale nie zaszkodzi w próbowaniu! Dlaczego nie spróbować zastosować Feng Shui do drzwi zewnętrznych?
Jeśli nie wiesz od czego zacząć, przygotujemy krótki przewodnik, który pomoże Ci w podróży….

Niech będzie Światło.

Dobrze oświetlone drzwi zewnętrzne będą wyglądać o wiele bardziej atrakcyjnie dla domu i gości, jeśli przyjadą w ciemny i ponury dzień. Upewnij się, że masz źródło światła na zewnątrz, aby Twoje drzwi zewnętrzne zapraszały nawet w ciemną noc.

Łatwe otwieranie drzwi

Drzwi zewnętrzne powinny być łatwe do otwarcia. Cała ta negatywna energia, która powstaje podczas zmagania się z drzwiami zewnętrznymi, spłynie bezpośrednio do Twojego domu, w przeciwnym razie. Oficjalne źródło https://www.zewnetrznedrzwi.com.pl/drzwi-zewnetrzne/co-mowia-o-tobie-twoje-drzwi-zewnetrzne-drewniane/. Jeśli okaże się, że drzwi zewnętrzne nie otwierają się lub nie zamykają łatwo, możesz mieć do czynienia z opadniętymi drzwiami lub drzwiami, które nie wiszą we właściwej ramie.

Niezablokowane drzwi

Nie oskarżamy Cię o nieposkromiony dom, ale czasami drzwi do Twojego domu mogą być nieco zatarte pośpiesznie kopane butami oraz uderzane elementami, które masz zamiar zabrać z domu później. Upewnij się, że obszar za drzwiami zewnętrznymi nie jest zasłonięty przez te małe bałagany, dzięki czemu możesz łatwo dostać się do domu, nie wnosząc do niego żadnej negatywnej energii.

Odświeżenie

Jeśli drzwi zewnętrzne wyglądają atrakcyjnie, z przyjemnością wejdziesz przez nie do domu każdego dnia. Proste drobiazgi, takie jak kilka roślin doniczkowych, wycieraczka powitalna lub nawet kilka ornamentów na pierwszym schodku mogą sprawić, że uśmiechasz się, gdy zobaczysz drzwi zewnętrzne i wniesiesz pozytywną energię.

Widzieć

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie drzwi zewnętrzne znajdują się na przedniej ścianie domu lub są widoczne z ulicy. Feng Shui sugeruje, że to blokuje pozytywną energię i możliwości, aby dostała się do drzwi zewnętrznych, więc upewnij się, że ścieżka do drzwi zewnętrznych jest oznaczona dobrą wskazówką, aby upewnić się, że cała ta energia (i Twoi goście!) wiedzą, dokąd iść.

Czysta Droga

Niektórzy ludzie uwielbiają gęsty ogród, a czasami może to oznaczać, że drzewa i krzewy przedostają się do drzwi zewnętrznych. Jeśli naprawdę stosujesz Feng Shui, niektórzy sugerują, że możesz dać drzewo błogosławieństwo, aby stało się opiekunem twojego domu. Jeśli tego nie robisz, radzimy trochę przyciąć drzewo, aby nie przeszkadzało w wejściu do domu.

Użyj go lub strać.


Jednym z najważniejszych elementów Feng Shui jest to, że Twoje drzwi zewnętrzne są rzeczywiście używane. Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z drzwi bocznych zamiast nich, spróbuj przejść przez drzwi zewnętrzne co najmniej raz dziennie, aby wpuścić pozytywną energię do swojego domu.
Jeśli Twoje drzwi zewnętrzne wydają się być poza mocą Feng Shui, możesz zajrzeć do naszej kolekcji Drzwi zewnętrznych i ofiarować swojemu domowi zupełnie nowe wejście z pozytywną energią.

Może Cię zainteresować

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą
Handel
923 views
Handel
923 views

Tak wygląda kupno odzieży używanej za granicą

admin - 16 sierpnia 2018

Handlowcy, których środki do życia zależą od odzieży twierdzą, że wyższe podatki już zdewastowały ich przedsiębiorstwa, a nowe odzież są…

Czym jest kajak grenlandzki?
Rozrywka
902 views
Rozrywka
902 views

Czym jest kajak grenlandzki?

admin - 10 sierpnia 2018

Technika, sport, rzemiosło czy sztuka? Kajakarstwo grenlandzkie jest jak pisanie, wielu ludzi to robi, każdy z własnego powodu i celu.…

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.
Technologia
890 views
Technologia
890 views

4 największe trendy i wyzwania w montażu elektroniki w tym roku.

admin - 8 sierpnia 2018

W tym roku przemysł elektroniczny stanie przed zarówno wyzwaniami, jak i możliwościami. Kontrola kosztów pozostaje priorytetem dla producentów, podczas gdy…